СТАНЬ VIP
СМИ узнали об одобрении послами ЕС старта переговоров по смягчению визового режима с АрмениейЗемлетрясение произошло неподалеку от ЕреванаОтдых в гостинице на Севане закончился перестрелкой и смертью 37-летнего мужчины: задержаны два человекаБронзовый бюст богини Анаит из коллекции Британского музея будет выставлен в ЕреванеСМИ узнали о договоренности Пашиняна и Алиева по Конституции АрменииАрмения рискует собственной безопасностью, сотрудничая с Западом – Захарова
  • 04:05 ՆՈՆ ՍՏՈՊ LIVE
    04:40 Հ/Ս «Մեր գյուղը»
    05:20 Հանդիպում Առաջինում
    06:00 Կինո-կինո
    06:30 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
    06:40 Թույլ օղակ
    07:25 Մ/Ս «100% գայլ. Լուսնաքարի լեգենդը»
    07:50 Պատրաստենք միասին
    08:20 Հնչում է Հայաստանը
    09:00 Առավոտ լուսո
    11:30 Հ/Ս «Պանտանալ»
    12:10 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
    12:20 Հ/Ս «Մեր գյուղը»
    13:00 Լուրեր
    13:25 Ծնողական ժողով
    14:10 Նվիրյալները
    14:35 Մ/Ս «100% գայլ. Լուսնաքարի լեգենդը»
    15:00 Լուրեր
    15:25 Վարպետության դաս
    16:10 Ընտանյոք հանդերձ
    16:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
    17:00 Լուրեր
    17:25 Պատրաստենք միասին
    17:55 Արկածների հետքերով
    18:25 Թանգարանում
    19:00 Լուրեր
    19:30 Հ/Ս «Պանտանալ»
    20:10 Ինդեքս
    20:15 Հայկական նորաձևություն
    21:00 Լուրեր
    22:05 Եղանակի տեսություն Գագիկ Սուրենյանի հետ
    22:10 Հարցազրույց Պետրոս Ղազարյանի հետ
    22:40 Գ/ֆ «Մեր մանկության տանգոն»
    00:10 Ընտանյոք հանդերձ
    00:35 Հայկական նորաձևություն
    01:05 Վարպետության դաս
    01:35 Պատրաստենք միասին
    02:00 Հ/Ս «Մեր գյուղը»
    02:45 Հնչում է Հայաստանը
    03:20 Գ/ֆ «Հատակում»
  • 05:10 Իմացիր ավելին
    06:00 Ժամը լրատվական
    06:50 Զանգիր,ասեմ
    08:50 Բոլոլա
    10:00 Ժամը լրատվական
    10:20 Բարի լույս
    12:00 Ժամը լրատվական
    13:10 Աշխարհի համերով
    14:35 Աճպարարության վարպետները
    15:15 Զանգիր,ասեմ
    16:00 Ժամը լրատվական
    16:20 Բոլոլա
    17:00 Դեպի ճամբար
    20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
    20:50 Իմացիր ավելին
    22:20 Բոլոլա
    23:50 Դեպի ճամբար
    00:30 Զանգիր,ասեմ
    02:00 Ժամը լրատվական
  • 04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
    05:00 Երաժշտական Կիրակի
    06:00 Օրհներգ
    09:00 Երաժշտական Կիրակի
    10:00 Առաջին ծրագիր
    11:00 Այսօր
    11:10 Առաջին ծրագիր
    12:00 Ընտանեկան պատմություններ
    13:00 Քո արվեստը դպրոցում
    13:30 Մեր Պատմությունը
    14:00 Այսօր
    14:10 Բաց Թեմա
    16:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
    17:00 Այսօր
    18:05 Ամենից ամենա
    19:00 Տնից հեռու
    19:30 Այսօր
    20:00 Գրանդ հոթել
    20:30 Ամենից ամենա
    20:45 Ուր Գնալ Հայաստանում
    21:30 Բաց Թեմա
    22:30 Խոստովանություն
    00:00 Օրհներգ
    00:03 Ընտանեկան պատմություններ
    01:00 Ամենից ամենա
  • 04:10 Անկեղծ զրույց Մհերի հետ
    04:40 Dr․ Դավիթ
    05:50 Գեղարվեստական ֆիլմ
    07:30 Երաժշտություն
    07:45 Ծագումով հայեր
    08:10 Մուլտիկնիկ
    08:30 Էպիկենտրոն
    09:05 Հայոց լեռների համը
    09:15 Անցուդարձ
    09:30 Առավոտը Կենտրոնում
    11:30 Էպիկենտրոն
    12:50 Տարազը Հայոց մեջ
    13:10 Երաժշտություն
    13:30 Էպիկենտրոն
    13:50 Հ/Ս
    14:55 Առանց կարծրատիպերի
    15:30 Մուլտֆիլմ
    16:00 Մուլտիկնիկ
    16:20 Ձեռքի հետ ոտքի վրա
    16:30 Հ/Ս
    17:30 Էպիկենտրոն
    18:00 Հանցանքի հետքով
    18:25 սթար
    19:05 Վավերագրական կինոնկար
    19:30 Էպիկենտրոն
    20:05 Անցուդարձ
    20:20 Հ/Ս
    21:15 Բոքսի լեգենդը
    21:30 Էպիկենտրոն
    22:00 Press Կենտրոն
    22:30 Անցուդարձ
    22:50 Ծագումով հայեր
    23:10 Հ/Ս
    00:10 Dr․ Դավիթ
    00:30 Բոքսի լեգենդը
    01:00 Վավերագրական կինոնկար
    01:30 Էպիկենտրոն
    02:00 Հ/Ս
    03:30 Էպիկենտրոն
  • 04:05 Պայթեցնելով պատմությունը
    05:30 Կործանարար մրցավազք
    06:00 Հայաստանի Հանրապետության Օրհներգ
    07:00 Պահապան առյուծը
    08:15 Աֆիշ
    08:25 Հայլուր
    09:10 Արցախերեն
    09:20 Երաժշական տեսահոլովակներ
    09:35 Պահապան առյուծը
    10:00 ժառանգություն
    10:50 Կարճ ասած
    11:00 Օրագիր
    11:35 Լանցետը
    12:30 Հայլուր
    13:00 Աֆիշ
    13:10 Կոշկավոր կատվի արկածները
    14:00 Արցախերեն
    14:10 Որոտ անամպ երկնքում
    15:00 Սա Ֆուտբոլ է
    15:30 Հայլուր
    16:00 Թագը
    16:55 Ձկնկիթ
    17:50 Արցախերեն
    18:00 Սա Ֆուտբոլ է
    18:30 Հայլուր
    19:20 Կարճ ասած
    19:30 Լանցետը
    20:30 Հայլուր
    21:15 Թագը
    22:15 Հարցազրույց
    22:45 Ձկնկիթ
    23:40 Մահապարտների ցուցակը
    00:35 Աֆիշ
    00:45 Հիտլերի մերձավորները
    01:10 Հայլուր
    01:55 Թագը
    02:45 Թագը
    03:35 Սա Ֆուտբոլ է
  • 08:00 Երաժշտական հոլովակ
    09:00 Չէին սպասում
    10:00 Ինչ եփել այսօր
    10:30 Պրոֆֆակտ
    11:00 Հինգշաբթի
    11:30 Ադրբեջանն իրականում
    12:00 Քաղցած սպասում են
    13:00 Լրաբեր
    13:15 Խոսքի իրավունք
    14:00 Ինչ եփել այսօր
    14:30 Ուղիղ խոսք
    15:15 Պրոֆֆակտ
    16:00 Լրաբեր
    16:30 Խոսքի իրավունք
    17:00 Հինգշաբթի
    17:30 Ադրբեջանն իրականում
    17:40 Ուղիղ խոսք
    18:30 Ինչ եփել այսօր
    19:15 Պրոֆֆակտ
    20:00 Լրաբեր
    20:45 Խոսքի իրավունք
    21:20 Ուղիղ խոսք
    23:00 Լրաբեր
    23:45 Խոսքի իրավունք
    00:10 Ուղիղ խոսք
    02:00 Եթերի դադար
  • 00:50 Ընկերական հանդիպում. Գերմանիա - Ուկրաինա
    02:35 Փ/Ֆ Հարգանքի տուրք
    03:35 Ընկերական հանդիպում. Անգլիա - Բոսնիա և Հերցեգովինա
    05:20 ՀԱԼ. Էդմոնտոն - Դալլաս
    07:10 Ընկերական հանդիպում. Խորվաթիա - Հյուսիսային Մակեդոնիա
    09:00 Vnews
    09:30 Ստարտ
    11:00 Փ/Ֆ Սպասումներին հակառակ
    12:00 Vnews
    12:13 Ընկերական հանդիպում. Սլովենիա - Հայաստան
    14:00 Vnews
    14:35 Ընկերական հանդիպում. Պորտուգալիա - Ֆինլանդիա
    16:35 Ընկերական հանդիպում. Ավստրիա - Սերբիա
    18:30 Չեմպիոնների լիգայի հանդես
    19:00 Եվրոպա ու Կոնֆերենցիաների լիգայի հանդես
    19:30 Vnews
    20:00 Week Talk
    20:45 Ընկերական հանդիպում. Դանիա - Շվեդիա
  • 01:05 Փ/Ֆ Երազանքի թիմեր
    01:30 Լիգա 1-ի անցումային փլեյ-օլֆֆ. Մեց - Սենտ-Էթյեն
    04:10 ՀԱԼ․ Էդմոնտոն - Դալլաս
    06:10 Փ/Ֆ Անմահները
    07:00 Փ/Ֆ Ես Բոլտն եմ
    08:50 Հ/Ս Կառչիր սառւյցից
    09:50 Փ/Ֆ Անմահները
    10:20 ՆԲԱ․ Մինեսոտա- Դալլաս
    12:35 Փ/Ֆ Երազանքի թիմեր
    13:00 Vnews
    13:15 Հ/Ս Կառչիր սառւյցից
    14:15 Փ/Ֆ Անմահները
    15:00 Vnews
    15:10 Ընկերական հանդիպում․ Անգլիա – Բոսնիա և Հերցեգովինա
    17:00 Vnews
    17:10 Ընկերական հանդիպում․ Իտալիա – Թուրքիա
    19:00 Vnews
    19:30 Հ/Ս Լեյկերս
    20:30 Փ/Ֆ Արսեն Վենգեր․ անպարտելին
    22:15 Ընկերական հանդիպում․ Բելգիա – Չեռնոգորիա
  • 00:55 Փ/Ֆ Ֆերարի․ անմահության մրցավազք
    02:25 Փ/Ֆ Լավագույն 10
    03:15 ՀԱԼ․ Վանկուվեր-էդմոնտոն
    05:15 Փ/Ֆ Լավագույն 10
    06:05 ՆԲԱ․ Դալլաս - Մինեսոտա
    08:25 Ֆորմուլա 1․ Մոնակոյի Գրան պրի․ Որակավորում
    09:45 Ֆորմուլա 1․Մոնակոյի Գրան պրի․ Մրցարշավ
    12:50 Ընկերական հանդիպում․ Խորվաթիա – Հյուսիսային Մակեդոնիա
    14:55 Փ/Ֆ Ազգային կուռքեր
    15:30 ՀԱԼ․ Էդմոնտոն - Դալլաս
    17:35 Փ/Ֆ Լավագույն 10
    18:05 Ընկերական հանդիպում․ Ավստրիա – Սերբիա
    20:15 Փ/Ֆ Լավագույն 10
    20:40 ՀԱԼ․ Էդմոնտոն - Դալլաս
    22:45 Փ/Ֆ Ազգային կուռքեր
  • 00:20 Գեղարվեստական կինոնկար
    03:00 Վավերագրական կինոնկար
    03:20 Երեկոն երեքով
    04:00 Մի անգամ խոհանոցում
    04:30 Երկիրն այսօր
    04:50 Երկիր ռիթը
    06:05 Մի անգամ խոհանոցում
    06:30 Երկիրն այսօր
    06:55 Սերիալ
    07:40 Երկրի հյուրասրահը
    08:30 Երկիրն այսօր
    08:50 Վավերագրական կինոնկար
    09:30 Իմիջ
    10:30 Երկիրն այսօր
    10:50 Երկրը երկիր է
    12:30 Երկիրն այսօր
    12:40 Երկրը երկիր է
    13:50 Սերիալ
    14:30 Երկիրն այսօր
    14:50 Երկրի մարդիկ
    15:35 Երկրի հյուրասրահը
    16:30 Երկիրն այսօր
    17:00 Վավերագրական կինոնկար
    17:30 Երեկոն երեքով
    18:30 Երկիրն այսօր
    18:55 Գեղարվեստական կինոնկար
    21:30 Վավերագրական կինոնկար
    22:05 Երկրը երկիր է
    23:30 Սերիալ
  • 04:00 Համերգ
    06:00 Հայաստանի Հանրապետության Օրհներգ
    06:02 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    11:00 Թի վի - թրեյդ
    11:05 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    12:22 Թի վի - թրեյդ
    12:25 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    13:00 Թի վի - թրեյդ
    13:05 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    14:14 Թի վի - թրեյդ
    14:16 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    14:40 Թի վի - թրեյդ
    14:42 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    15:40 Թի վի - թրեյդ
    15:45 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    16:22 Թի վի - թրեյդ
    16:25 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    17:00 Թի վի - թրեյդ
    17:05 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    18:00 Թի վի - թրեյդ
    18:02 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    19:00 Թի վի - թրեյդ
    19:05 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    19:30 Ապրենք առողջ
    20:00 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    00:00 Հայաստանի Հանրապետության Օրհներգ
    00:02 Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
    02:00 Համերգ
    03:35 Ապրենք առողջ
  • 04:25 Բուն զրույց
    04:55 Ամալյա կյալու փոդքասթ
    05:25 Գիտակարգ
    05:55 Սերունդ ԵՎՕՖ
    06:30 Ապակենտրոնացում
    07:00 Բունիկ
    07:35 Կիսիր, որ շատանա
    07:40 Թռի-վռի շուռումուռ
    07:45 Հեքիաթները
    08:10 NextGen փոդքասթ
    09:00 Բուն զրույց
    09:30 Ամալյա կյալու փոդքասթ
    10:10 Գիտակարգ
    10:40 Սիվիլնեթ
    11:00 Սերունդ ԵՎՕՖ
    11:30 Ապակենտրոնացում
    12:10 Կուլիսներում
    12:30 Բունիկ
    13:05 Կիսիր, որ շատանա
    13:10 Թռի-վռի շուռումուռ
    13:15 Հեքիաթները
    13:40 NextGen փոդքասթ
    14:30 Բուն զրույց
    15:00 Ամալյա կյալու փոդքասթ
    15:40 Գիտակարգ
    16:10 Սիվիլնեթ
    16:30 Սերունդ ԵՎՕՖ
    17:00 Ապակենտրոնացում
    17:40 Կուլիսներում
    18:00 Բունիկ
    18:35 Կիսիր, որ շատանա
    18:40 Թռի-վռի շուռումուռ
    18:45 Հեքիաթները
    19:10 Մեդիա դիտորդ
    20:00 Ստամբուլյան կոնվենցիան ի ցույց
    20:30 Կարպետ ջեմ
    21:10 Երևան. Մկրտիչ Արմեն
    21:40 Արհեստ-արվեստ
    22:10 Artասովոր փոդքաստ
    23:10 ՀայԴոկ
    00:05 Աղավնին նստել է ճյուղին մտածում է կյանքի մասին
    01:50 Ստամբուլյան կոնվենցիան ի ցույց
    02:20 Երգի ժամ
    03:00 Երևան. Մկրտիչ Արմեն
    03:30 Արհեստ-արվեստ
  • 04:00 32 ատամ
    04:30 Երկու զուգահեռ աշխարհ
    05:10 Բանակում
    06:00 Ավտոշքերթ
    06:35 Antsanot
    07:15 Եփող-թափողները
    08:05 Բուժ Ինֆո
    08:55 Երկուսով
    09:40 Բանակում
    10:15 Առավոտը Շանթում
    12:00 Հորիզոն
    12:20 Antsanot
    13:10 Երկուսով
    13:40 Բանակում
    14:20 Ավտոշքերթ
    15:00 Հորիզոն
    15:20 Կյանքի ուղիներով
    16:00 10-ի ուժը
    16:55 32 ատամ
    17:10 Antsanot
    18:00 Հորիզոն
    18:20 Եփող-թափողները
    19:15 Երկուսով
    20:00 Հորիզոն
    20:30 Antsanot
    21:15 Vitamin clab
    22:00 Հորիզոն
    22:40 Հեռանկար բանավեճ
    23:30 Բանակում
    00:10 Երկու զուգահեռ աշխարհ
    00:55 Եփող-թափողները
    01:40 Antsanot
    02:20 Երկուսով
    02:55 Ավտոշքերթ
    03:30 Հորիզոն
  • 04:35 Կոմիսար Մեգրե
    05:25 Գեղարվեստական ֆիլմ
    07:20 Տուրբոզավրեր
    07:40 Խիզախ արջուկներ
    08:10 Տարզան
    08:50 Համաշխարհային մշակույթի գանձերը
    09:05 Ժամերգություն
    09:20 Դիպուկահարը
    10:05 Պրոֆայլ
    10:50 Պարի լեզուն
    11:05 Խրիմյան Հայրիկ
    11:25 Կադրից դուրս
    11:45 Կլինիկական մահ վերապրածները
    12:05 ՊատումիկներԱսվածաշնչից
    12:10 Տուրբոզավրեր
    12:35 Խիզախ արջուկներ
    12:55 Ներուժ
    13:05 Արսեն Տեր-Տաճատյան․ Ճանապարհորդություն Մարիմբայով
    14:25 Ինչն ինչոց է՝ ըստ Պիստակի
    14:30 Կոմիսար Մեգրե
    15:25 Դիպուկահարը
    16:15 Պրոֆայլ
    17:05 Գեղարվեստական ֆիլմ
    19:20 Կոմիսար Մեգրե
    20:10 Տուրբոզավրեր
    20:30 Խիզախ արջուկներ
    20:55 Հին ու նոր հեքիաթներ
    21:00 Մաղաքիա Օրմանյան
    21:25 Կատարողն ու ստեղծագործությունը
    21:55 Հանրագիտարան
    22:05 Քո արվեստը դպրոցում
    22:25 Հրաշալի Իտալիան
    22:55 Նվաճելով տղամարդկանց սրտերը
    00:35 Լեոնարդո դա Վինչի, դարի ռեստավրացիա
    01:30 Ռ․Վագներ "Զիգֆրիդ"
    02:55 Դիպուկահարը
    03:35 Պրոֆայլ
  • 04:35 Շղարշ
    05:25 Մակերեսին
    06:20 Հին աշխարհի հանճարները
    07:15 Քունգ Ֆու Պանդա. Ճակատագրի թաթիկները
    08:30 Հայլուր
    09:15 Հին աշխարհի հանճարները
    10:00 Սիրո ներարկում
    10:50 Կարճ ասած
    11:00 Օրագիր
    11:30 Մակերեսին
    12:30 Հայլուր
    13:00 Սիրո ներարկում
    14:00 Քունգ Ֆու Պանդա. Ճակատագրի թաթիկները
    15:30 Հայլուր
    16:00 Կանաչ ֆուրգոն
    16:45 Խաբեբաների սերունդը
    17:35 Մակերեսին
    18:30 Հայլուր
    19:10 Կարճ ասած
    19:20 Կանացի գործ
    20:30 Հայլուր
    21:15 Մարդաշատ սենյակը
    22:15 Հարցազրույց
    22:40 Երկար ստվերը
    23:40 Կորուսյալ քաղաքը
    01:30 Երկու Պապ
    03:30 Ստեղծելով մարդասպանին
  • 00:00 Դուետներ
    00:30 Շնորհավոր
    01:00 Քեֆ ենք անում
    01:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    02:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    02:30 Ուրախ ժամանց
    03:00 Օրվա երաժշտություն
    03:30 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    04:00 Նոն-ստոպ տեսահոլովակներ
    04:30 Soundtracks-Սաունդթրեքներ
    05:00 Համերգային ժամ
    06:00 Դուետներ
    06:30 Շնորհավոր
    07:00 Քեֆ ենք անում
    07:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    08:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    08:30 Ուրախ ժամանց
    09:00 Օրվա երաժշտություն
    09:30 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    10:00 Նոն-ստոպ տեսահոլովակներ
    10:30 Soundtracks-Սաունդթրեքներ
    11:00 Համերգային ժամ
    12:00 Դուետներ
    12:30 Շնորհավոր
    13:00 Քեֆ ենք անում
    13:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    14:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    14:30 Ուրախ ժամանց
    15:00 Օրվա երաժշտություն
    15:30 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    16:00 Նոն-ստոպ տեսահոլովակներ
    16:30 Soundtracks-Սաունդթրեքներ
    17:00 Համերգային ժամ
    18:00 Դուետներ
    18:30 Շնորհավոր
    19:00 Քեֆ ենք անում
    19:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    20:00 Օրվա երաժշտություն
    21:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    21:30 Ուրախ ժամանց
    22:00 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    22:30 Քեֆ ենք անում
    23:10 Դուետներ
    23:40 Համերգ
  • 00:20 Ս/Ք "Ազիզյաններ ս1,ս2"
    01:10 Կարգին հաղորդում
    01:43 Top անեկդոտներ
    02:00 Ս/Ք "Yere1 10 ս1,ս2"
    02:58 Ս/Ք "Քարե դարդ 3 ս19,ս20"
    03:54 Ս/Ք "Coocoorooz"
    04:15 Հ/Ն 3 Օֆֆ ս5"
    04:56 Ս/Ք "Կարգին սերիալ 2 ս25,ս26"
    05:46 Հաղթեք րոպեում
    06:20 Ս/Ք "Ազիզյաններ ս1,ս2"
    07:10 Կարգին հաղորդում
    07:43 Top անեկդոտներ
    08:00 Ս/Ք "Yere1 10 ս1,ս2"
    08:58 Ս/Ք "Քարե դարդ 3 ս19,ս20"
    09:54 Ս/Ք "Coocoorooz"
    10:15 Հ/Ն 3 Օֆֆ ս5"
    10:56 Ս/Ք "Կարգին սերիալ 2 ս25,ս26"
    11:46 Հաղթեք րոպեում
    12:20 Ս/Ք "Ազիզյաններ ս1,ս2"
    13:10 Կարգին հաղորդում
    13:43 Top անեկդոտներ
    14:00 Ս/Ք "Yere1 10 ս3,ս4"
    14:55 Ս/Ք "Քարե դարդ 3 ս21,ս22"
    15:42 Ս/Ք "Coocoorooz"
    16:02 Հ/Ն 3 Օֆֆ ս6"
    16:43 Ս/Ք "Կարգին սերիալ 3 ս1,ս2"
    17:30 Հաղթեք րոպեում
    18:10 Ս/Ք "Ազիզյաններ ս3,ս4"
    19:00 Կարգին հաղորդում
    19:48 Top անեկդոտներ
    20:00 Ս/Ք "Yere1 10 ս3,ս4"
    20:55 Ս/Ք "Քարե դարդ 3 ս21,ս22"
    21:42 Ս/Ք "Coocoorooz"
    22:02 Հ/Ն 3 Օֆֆ ս6"
    22:43 Ս/Ք "Կարգին սերիալ 3 ս1,ս2"
    23:30 Հաղթեք րոպեում
  • 00:40 Կ/ֆ "Էլեգիա"
    01:20 Կ/ֆ "Երիտասարդի առօրյան"
    01:40 Հ/ֆ "Երեք ոսկե կանոն"
    02:00 Վ/ֆ "Հայկական կինոհամերգ"
    02:55 Կ/ֆ "Թթենի"
    03:15 Հ/ֆ "Լիրիկական քայլերթ"
    04:45 Հ/ֆ "Մարիամ"
    06:40 Կ/ֆ "Էլեգիա"
    07:20 Կ/ֆ "Երիտասարդի առօրյան"
    07:40 Հ/ֆ "Երեք ոսկե կանոն"
    08:00 Վ/ֆ "Հայկական կինոհամերգ"
    08:55 Կ/ֆ "Թթենի"
    09:15 Հ/ֆ "Լիրիկական քայլերթ"
    10:45 Հ/ֆ "Մարիամ"
    12:40 Կ/ֆ "Էլեգիա"
    13:20 Կ/ֆ "Երիտասարդի առօրյան"
    13:40 Հ/ֆ "Երեք ոսկե կանոն"
    14:00 Հ/ֆ "Բարև, ես եմ"
    16:15 Հ/ֆ "Հեղկոմի նախագահը"
    17:55 Կ/ֆ "Էլեգիա"
    18:40 Հ/ֆ "Հող և ոսկի"
    20:00 Հ/ֆ "Բարև, ես եմ"
    22:15 Հ/ֆ "Հեղկոմի նախագահը"
    23:55 Կ/ֆ "Էլեգիա"
  • 00:30 Մուլտսերիալ
    01:15 Մուլտսերիալ
    01:35 Մուլտսերիալ
    02:00 Մուլտսերիալ
    02:25 Մուլտֆիլմ
    04:00 Մուլտսերիալ
    04:15 Մուլտֆիլմ
    05:40 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    06:30 Մուլտսերիալ
    07:15 Մուլտսերիալ
    07:35 Մուլտսերիալ
    08:00 Մուլտսերիալ
    08:25 Մուլտֆիլմ
    10:00 Մուլտսերիալ
    10:15 Մուլտֆիլմ
    11:40 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    12:30 Մուլտսերիալ
    13:15 Մուլտսերիալ
    13:35 Մուլտսերիալ
    14:00 Մուլտսերիալ
    14:25 Մուլտֆիլմ
    16:00 Մուլտսերիալ
    16:15 Մուլտֆիլմ
    17:50 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    18:30 Մուլտսերիալ
    19:15 Մուլտսերիալ
    19:35 Մուլտսերիալ
    20:00 Մուլտսերիալ
    20:25 Մուլտֆիլմ
    22:00 Մուլտսերիալ
    22:15 Մուլտֆիլմ
    23:50 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
  • 00:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
    02:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
    04:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
    06:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
    08:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
    10:25 Գեղարվեստական ֆիլմ
    12:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
    14:15 Գեղարվեստական ֆիլմ
    16:25 Գեղարվեստական ֆիլմ
    18:25 Գեղարվեստական ֆիլմ
    20:35 Գեղարվեստական ֆիլմ
    22:35 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 01:38 Համերգ
    02:00 Համերգ
    02:36 Այ Քառլի
    03:02 Վտանգավոր Հենրին
    03:24 Ես և նա
    04:00 Օրհներգ
    04:01 Համերգ
    04:29 Այ Քառլի
    04:54 Վտանգավոր Հենրին
    05:17 Ես և նա
    05:54 Առօրյան օդակայանում
    07:19 Համերգ
    07:33 Քո արվեստը դպրոցում
    08:00 Այ Քառլի
    08:26 Վտանգավոր Հենրին
    08:50 Ես և նա
    09:26 Համերգ
    10:29 Մուլտֆիլմ
    11:44 Հարցազրույց
    12:24 Հարցազրույց
    13:05 Քո արվեստը դպրոցում
    13:32 Համերգ
    13:33 Այ Քառլի
    13:58 Վտանգավոր Հենրին
    14:23 Ես և նա
    15:00 Համերգ
    15:10 Այ Քառլի
    15:34 Հաջողության բանաձև
    16:05 Վտանգավոր Հենրին
    16:29 Քո արվեստը դպրոցում
    17:00 Ես և նա
    17:41 Խոսում է համայնքը
    17:57 Համերգ
    18:11 Այ Քառլի
    18:35 Վտանգավոր Հենրին
    18:59 Ես և նա
    19:41 Գեղարվեստական ֆիլմ
    20:00 Օրհներգ
    20:01 Գեղարվեստական ֆիլմ
    21:09 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 01:40 Մատենադարան
    02:50 Առաջին օգնություն
    03:30 Պատրաստենք միասին
    04:00 Թղթապանակ-լրատվական ծրագիր
    04:20 Մուլտֆիլմ
    05:05 Ֆորտ Music
    05:30 մենք և ժամանակը
    06:10 Գիտության հզորությունը
    07:10 Բաց դաս
    07:50 Պատրաստենք միասին
    08:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
    09:20 Կյանքը Ափի մեջ
    10:00 Թղթապանակ-լրատվական ծրագիր
    10:20 Ֆորտ Music
    10:45 Մուլտֆիլմ
    11:25 Բաց դաս
    12:00 Թղթապանակ-լրատվական ծրագիր
    12:20 Ֆորտ Music
    12:35 Պատրաստենք միասին
    13:00 Հայտնություն
    13:55 Կյանքը Ափի մեջ
    14:25 մենք և ժամանակը
    15:00 Գիտության հզորությունը
    15:45 Գեղարվեստական ֆիլմ
    16:30 Պատրաստենք միասին
    17:00 Թղթապանակ-լրատվական ծրագիր
    19:00 Գեղարվեստական ֆիլմ
    22:00 Գիտության հզորությունը
    23:50 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 00:00 Հայի հավատքը
    02:00 Հայկական բանակ
    03:30 Հայի հավատքը
    05:00 Առավոտյան ֆիթնես
    06:00 Հայի հավատքը
    08:00 Հայկական բանակ
    09:30 Հայի հավատքը
    11:30 Հայկական բանակ
    13:00 Հայի հավատքը
    15:00 Հայկական բանակ
    16:30 Հայի հավատքը
    17:00 Բարի գիշեր երեխաներ
    19:00 Հայկական բանակ
    21:00 Զրույցներ Տիկին Մերիի հետ
    21:30 Հայկական բանակ
    22:30 Եղիր գեղեցիկ
  • 05:00 Խիզախ արջուկներ
    05:26 Ուզում եմ դառնալ
    05:55 Գնացքի արկածները
    06:18 Գրաբար զրույցներ
    06:25 Մեգրե
    07:15 Դիզ Բիզ
    07:42 Մարզական Տավուշ
    07:52 ժառանգություն
    08:00 Հեքիաթն է կանչում
    08:10 Մեգաստադիոն
    09:00 Արտասովոր
    09:50 Դասական երաժշություն
    10:00 Կոնֆորմիստը
    11:50 Համերգ
    13:00 Խիզախ արջուկներ
    13:25 Հայաստանի առեղծվածը
    13:55 Գնացքի արկածները
    14:20 Մեգրե
    15:02 Մարզական Տավուշ
    15:10 Տիրանալ բրնձին
    16:00 Տավուշոտ ասմունք
    16:02 ժառանգություն
    16:05 Հիմնաքար
    16:48 Համո Սահյան
    17:15 Մի քանի փաստ
    17:20 Դասական երաժշտություն
    17:35 Զմուրինա
    19:32 Համերգ
    20:00 Համերգ
    21:00 Երաժշտական ժամ
    22:00 Հեռարձակում չկա
  • 04:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    04:35 Ճստիկ պստիկ
    05:30 Կայարան
    08:05 Կիսաբաց լուսամուտներ
    09:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    09:20 Հայորդի
    10:40 Ճստիկ պստիկ
    11:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    12:25 Քարե դարդ
    13:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    13:40 Կայարան
    14:25 Տիմատիկա
    15:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    15:40 Արմքոմեդի
    17:00 ԱՅՍՕՐ լրատվական
    17:40 Ճստիկ պստիկ
    17:55 Կիսաբաց լուսամուտներ
    18:50 Արմքոմեդի
    20:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 00:00 Հ/Ս Մայք Թայսոն մաս 3-րդ 16+
    01:00 Հ/Ս Դիպլոմատը մաս 4-րդ 16+
    02:00 Բարի առավոտ 12+
    04:00 Արմալուր 16+
    04:30 Ծնողի կողքին 12+
    05:00 Գնացքների արկածները 0+
    06:30 Արմալուր 16+
    07:00 Վ/Ֆ Շոկ և ակնածանք: Էլեկտրականության պատմությունը 16+
    08:30 Երաժշտություն 16+
    09:00 Հ/Ս Մայք Թայսոն մաս 3-րդ 16+
    10:00 4+1 12+
    11:00 Արմալուր 16+
    14:00 Հանդերձարանում 12+
    15:30 Արմալուր 16+
    16:00 Համաձայն չի 16+
    17:30 Արմալուր 16+
    20:00 ՀՀ օրհներգ 0+
    20:02 Իմ հերոսը 6+
    21:00 Արվեստի ուժը 12+
    21:30 Արմալուր 16+
    23:30 Արվեստի ուժը 12+
  • 00:18 Դասերից հետո
    00:47 Մայրիկների ակումբ
    01:15 Ավանդական խաղերը և տոները՝ ոչ նյութական մշակութային ժառանգություն.
    02:00 Երաժշտություն
    04:35 Մ/ֆ Изысканная Нэнси Клэнси
    05:25 Джордж из джунглей (1997)
    06:02 Գ/Ֆ հնդկական
    10:06 Մ/Ֆ Մուլտֆիլմ
    11:35 Գեղարվեստական ֆիլմ
    13:38 Գեղարվեստական ֆիլմ
    15:34 Հարցազրույց
    16:17 Արվեստակիր
    16:47 Մատենադարան
    17:27 Իմ բաժին պատերազմը
    18:03 Քո արվեստը դպրոցում
    18:25 Համերգ
  • 01:40 Գեղարվեստական ֆիլմ
    03:40 Գեղարվեստական ֆիլմ
    05:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
    07:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
    09:00 Գեղարվեստական ֆիլմ
    11:05 Գեղարվեստական ֆիլմ
    13:15 Գեղարվեստական ֆիլմ
    15:05 Գեղարվեստական ֆիլմ
    17:15 Գեղարվեստական ֆիլմ
    18:55 Գեղարվեստական ֆիլմ
    20:45 Գեղարվեստական ֆիլմ
    22:35 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 00:30 Պրանկ
    02:00 Լայֆհաք
    03:30 Լայֆհաք
    04:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
    05:00 Զվարճալի վիդեո
    06:30 Պրանկ
    08:00 Լայֆհաք
    09:30 Լայֆհաք
    10:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
    11:00 Զվարճալի վիդեո
    12:30 Պրանկ
    14:00 Լայֆհաք
    15:30 Լայֆհաք
    16:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
    17:00 Զվարճալի վիդեո
    18:30 Պրանկ
    20:00 Լայֆհաք
    21:30 Լայֆհաք
    22:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
    23:00 Զվարճալի վիդեո
  • 00:05 06+
    01:25 Տիման ու Տոման
    01:50 Նկարչության դասեր
    02:00 Երեք կատուները
    02:40 Փազլ
    03:10 Նաստյան և հայրը
    04:10 Տրանսֆորմերները
    04:55 Գավառական դետեկտիվները
    05:20 Գրավիտի ֆոլզ
    05:42 Գրավիտի ֆոլզ
    06:05 06+
    07:25 Տիման ու Տոման
    07:50 Նկարչության դասեր
    08:00 Երեք կատուները
    08:40 Փազլ
    09:10 Նաստյան և հայրը
    10:10 Տրանսֆորմերները
    10:55 Գավառական դետեկտիվները
    11:20 Գրավիտի ֆոլզ
    11:42 Գրավիտի ֆոլզ
    12:05 06+
    13:25 Տիման ու Տոման
    13:50 Նկարչության դասեր
    14:00 Երեք կատուները
    14:40 Փազլ
    15:10 Նաստյան և հայրը
    16:10 Տրանսֆորմերները
    16:35 Գավառական դետեկտիվները
    17:00 Գրավիտի ֆոլզ
    17:35 Գրավիտի ֆոլզ
    18:10 06+
    19:40 Տիման ու Տոման
    19:50 Նկարչության դասեր
    20:00 Երեք կատուները
    20:40 Փազլ
    21:10 Նաստյան և հայրը
    22:10 Տրանսֆորմերները
    22:35 Գավառական դետեկտիվները
    23:00 Գրավիտի ֆոլզ
    23:35 Գրավիտի ֆոլզ
  • 04:30 Լուրեր
    05:50 Մ/Ֆ
    06:00 Բարի լույս
    07:00 Համի գաղտնիք
    07:20 Հայկական ֆիլմ
    10:20 Բարի լույս կրկնություն
    13:00 Լուրեր
    13:20 Հայկական ֆիլմ
    16:00 Լուրեր
    16:30 Հայկական ֆիլմ
    17:10 Auto Drive
    19:00 Լուրեր
    19:30 Գ/Ֆ
  • 00:00 Մայք Թայսոն մաս
    01:00 Դիպլոմատը
    02:00 Բարի առավոտ
    04:00 Արմալուր
    04:30 Ծնողի կողքին
    05:00 Գնացքների արկածները
    06:00 Խորհուրդ քահանայից
    06:30 Արմալուր
    07:00 Շոկ և ակնածանք: Էլեկտրականության պատմությունը
    08:00 Սիրիր մերձավորիդ
    08:30 Երաժշտություն
    09:00 Մայք Թայսոն մաս
    10:00 4+1
    11:00 Արմալուր
    11:30 Գրքի գրկում
    12:00 Բարբառ բաթլ
    13:00 Ծնողի կողքին
    13:30 Արևային ընտանիք
    14:00 Հանդերձարանում
    14:30 Ճապոնիա՝ երկնքի և երկրի միջև
    15:30 Արմալուր
    16:00 Համաձայն չի
    17:00 Հողի լեզուն
    17:30 Արմալուր
    18:00 Բառախաղ
    19:00 Խորհուրդ քահանայից
    19:15 Գրքի գրկում
    19:30 Դասական երաժշտություն
    20:00 Հայաստանի Հանրապետության Օրհներգ
    20:02 Իմ հերոսը
    20:10 Սիրիր մերձավորիդ
    21:00 Արվեստի ուժը
    21:30 Արմալուր
    22:00 Խորհուրդ քահանայից
    22:30 Երաժշտություն
    23:30 Արվեստի ուժը